SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetici arkadaşlarıyla beraber takımı motive etmek için mesai yapacak olan Aziz Yıldırım, derbi için moral verecek.

Derbi için geri sayım başladı. Fenerbahçe cephesinde uzun süredir takımdan uzak kalan Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler teknik heyet ve futbolculara destek vermek için kolları sıvadı. TT Arena'daki yılın son derbisinden zaferle çıkmak isteyen sarı-lacivertlilerde ‘birlik-beraberlik' adına planlar yapılıyor. Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez derbi yaşayacak olan Aziz Yıldırım, deplasmandaki maça kesin olarak gitmiyor ancak futbolcularını da yalnız bırakmıyor.

YENİ YILA ZİRVEDE GİRELİM

Yönetici arkadaşlarıyla birlikte bugünden itibaren Samandıra Can Bartu Tesisleri'ni mesken tutacak olan Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcuların motivasyonuna katkı için tam gün mesai yapacak. Yeni yıla ligin zirvesinde girmeyi arzulayan sarı-lacivertli yönetim, pazar günkü derbi öncesinde futbol takımıyla birlikte yemek yiyecek. Daha önceki yıllarda da aynı strateji ile Galatasaray maçlarına hazırlanan Fenerbahçe'de slogan, “Oyna ve kazan” olacak.

GALİBİYETE EKSTRA PRİM

Sezon başında prim sistemini 4 maçlık periyotlara göre planlayan Fenerbahçe Yönetimi, derbiye özel prim verecek. Başkan Aziz Yıldırım teknik direktör Aykut Kocaman ile yaptığı görüşme sonrasında galibiyet primi olarak 20 bin euro vereceğini açıkladı. Bu rakamın 4 maçlık prim sisteminin dışında gerçekleşeceği bildirildi. Futbolcular ayrıca genel primden de faydalanacağı için ceplerini dolduracak.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK

Yayınlanma Tarihi:06:07,