SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“F.Bahçe camiası için bu derbi bayramdır. Umarım biz de taraftarlarımıza bayram yaşatacağız. Takımdaki herkes bu maçın öneminin farkında. Kazanıp lider olmak istiyoruz.”

Selçuk Şahin… Derbilerin beklenmedik golcüsü. Şu ana kadar G.Saray'a karşı 24 kez forma giyen ve 2 kritik gol atmayı başaran milli futbolcu, Beşiktaş önünde de 21 maçta 2 gol atarak taraftarının gönlüne taht kurmuştu.

Öyle ki Ali Sami Yen'deki son derbide, F.Bahçe adına son golü atan kişi de oydu. Leo Franco'yu 30 metreden ‘tıngır mıngır' avlayan 31 yaşındaki ön libero, Türk Telekom Arena'da pazar günü saat 20.00'de oynanacak olan derbi öncesi de oldukça iddialı.

‘SAHADA GERÇEĞİ GÖSTERECEĞİZ’

Geçen sezon son maçta kaçan şampiyonluğun ardından yıkılmadıklarını ve o zor süreci başarıyla atlattıklarını söyleyen Selçuk Şahin, hafta sonu için ise şu ifadeleri kullan­dı: “G.Saray derbisinin ne anlam ifade ettiğini takımdaki herkes çok iyi biliyor. F.Bahçe sahada gerçek yüzünü gösterecektir. Taraftarımız bu konuda endişe etmesin.

‘ARKADAŞLIK HER ŞEYDEN ÖNEMLİ'

Takım içi arkadaşlık ortamını üst seviyeye çektik. işte bizdeki başarının sırrı bu. Her zaman da böyle olmuştur. Ben yıllardır bu kulüpteyim. Ne zaman takım içi kenetlenme üst seviyeye çıksa başarılı sonuçlar almaya başlıyoruz. şu an da böyle bir dönemdeyiz ve en büyük güvencemiz takım olmak.

Kalan maçlarımızı kazanarak devreyi lider kapatacağız. Ben G.Saray maçlarını kendi adıma çok seviyorum. F.Bahçe camiası için G.Saray derbileri bir bayramdır. Taraftarlarımıza güzel bir bayram yaşatmak istiyoruz. Umarım pazar günü bunu başarırız.”

Yayınlanma Tarihi:17:06,