SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son haftalarda gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Sezer Öztürk, Galatasaray maçı öncesi FB TV’nin konuğu oldu.

Sezer ilk olarak, “Şöyle bir gerçek var ne kadar çok idman yaparsanız yapın maçın yerini tutmaz. Sezon öncesinde özel olarak çalıştım. Maç eksiğim var ancak yavaş yavaş bu açığı kapatıyorum. Henüz ligde iki asistim var hedefim takıma çok daha fazla katkıda bulunmak” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMALAR / VİDEO

DERBİ YORUMU

Galatasaray derbisi hakkında konuşan Sezer Öztürk, “Türk futbolunun gözbebeği Galatasaray – Fenerbahçe derbisi. Bir gerginlik yok. Herkes üstüne düşüne yapacaktır. Kaybeden kazanının elini sıkmalı. Kavgayla gürültüyle değil başarı yarışında mücadele etmemiz lazım. Galatasaray maçı çok çetin geçecek. Orta sahada yaşanacak bir mücadele olacağını düşünüyorum. Ayakta kalan maçı kazanacak. Gol atarsam bu golü aileme ve orada olamayan 12. adama hediye edeceğim. Taraftara verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Yavaş yavaş geri ödemeye başladım. İnşallah maç maç alnımızın akıyla ilerleyip sezon sonunda hedeflediğimiz kupaları kaldıracağız.” açıklamasını yaptı.

Frikik konusuna değinen yetenekli futbolcu, “Serbest vuruşta her insanın kendisine ait bir vuruş stili vardır. Herkes Ronaldo gibi vurmaya çalışıyor ama bu doğru değil. Çalışmak ile alakalı bir durum. Ne kadar çok çalışırsa o kadar iyi olur.” ifadelerini kullandı.

“HEDEFİM BURASIYDI

Kendi performansını değerlendiren Sezer, “Kendime ait koyduğum bir hedefim yok, hem gol hem de asist anlamında çift haneli rakamlara ulaşırsam bu iyi bir başlangıç olur. Hedefim Fenerbahçe’de oynamaktı. Şimdi Fenerbahçe’de kupa kaldırmak istiyoruz. Maç maç düşünerek, kendimizi geliştirerek hedeflerimize doğru yürümek istiyoruz.” şeklinde konuştu

SPORDA ŞİDDET

“Şiddet olaylarıyla ilgili çok üzülüyorum. Kayseri ve Göztepe maçında otobüsümüz taşlandı. Bunlara ne gerek var! Herkesin ailesi var. Atılan taşlardan birisinin kafası patlasa iyi mi olacak? Bu bizim örf ve adetlerimize uymuyor. Haince davranarak taşlıyorlar. Madem taşlayacaksın stada gelmeyeceksin. Bu delikanlılık değil taş atıp kaçmak…”

Yayınlanma Tarihi:16:16,