SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Semih Özsoy, resmi siteden yaptığı açıklamayla Carlos Arroyo’nun sarı lacivertli ekibe transfer olacağı yönünde basında çıkan haberlere açıklık getirdi. Özsöy, Fenerbahçe Ülker’in Arroyo ile ilgili hiçbir transfer girişiminin bulunmadığını ifade etti. Sarı-lacivertlilerin resmi sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı.

“Öncelikle Fenerbahçe Ülker'i, dün Euroleague A Grubu son hafta maçında gösterdiği başarıdan dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.

Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımımız, sezon başında koyduğumuz yüksek hedefler doğrultusunda maçlarını oynuyor, çalışmalarını sürdürüyor. Taraftarımızın da verdiği yoğun destek ile hem Euroleague'de hem de Beko Basketbol Ligi'nde yoluna emin adımlarla devam ediyor. Tüm bu başarılardan oldukça memnununuz.

Son olarak; basında, birtakım transfer haberlerinin yer aldığını görüyoruz. Bu haberlerden biri olarak öne çıkan Porto Rikolu basketbolcu Carlos Alberto Arroyo ile ilgili hiçbir transfer çalışmamız, girişimimiz bulunmamaktadır. Basında, Carlos Arroyo'nun Fenerbahçe Ülker'e transferi ile ilgili çıkan haberler, kesinlikle doğru değildir”

Yayınlanma Tarihi:23:45,