SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın transfer gündemindeki Reto Ziegler, Radyospor’un konuyla ilgili sorusuna “Evet Beşiktaş benimle ilgileniyor” diye cevap verdi.

JUVENTUS’UN UZLAŞMAZ TAVRI NEDENİYLE FENERBAHÇE’YE GERİ DÖNEMEMİŞTİ

Geçen sezon Fenerbahçe’de kiralık olarak oynayan, derbilerdeki performansı ve attığı golle sarı lacivertli taraftarların gönlünde taht kuran İsviçreli futbolcu, çok istemesine karşın, kulübü Juventus’un uzlaşmaz tavrı nedeniyle Fenerbahçe’ye geri dönememişti.

İtalyan kulübü tarafından Lokomotiv Moskova’ya kiralanan Ziegler, burada da yeteri kadar forma şansı bulamadı; ancak başarılı futbolcuya başta Beşiktaş olmak üzere pek çok takım talip oldu.

BENİ GERÇEKTEN İSTEYEN, BENİM İÇİN MÜCADELE EDEN KULÜP ÖNCELİĞİMDİR

Ziegler, “Şu an için kesin bir şey söyleyemem; ancak çözüm için bir umut var. Beşiktaş benimle ilgileniyor ve bu seçenek benim için gerçekten iyi. Benim önceliğim beni gerçekten isteyen ve bana ihtiyaç duyan kulüptür. Benim için mücadele eden kulüp, benim önceliğimdir” dedi.

FENERBAHÇE’DE BANA İHTİYAÇ GÖZÜKMÜYOR

Son günler itibariyle Fenerbahçe’yle çok fazla bağlantısı olmadığını dile getiren İsviçreli milli futbolcu, “Bu normal, Fenerbahçe’nin yerli bir sol bek oyuncusu var. Bana ihtiyaç gözükmüyor” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:43,