SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın, “Fatih Terim’in transfer planını gerçekleştirmeye çalışacağız. Ancak bunun Kaka olması çok zor” dediği iddia ediliyor. Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yoğun işleri nedeni ile sarı kırmızılı kulübün Aralık ayı divan toplantısına katılamazken, akşam Galatasaraylılar Cemiyeti’nde üyelerle bilgilendirme toplantısı yaptı.

Galatasaray Cemiyeti üyelerinin sorularını yanıtlayan Ünal Aysal, açıklamalarının büyük bir bölümünü kurumsallaşmaya ayırırken, “Ne yapıp edip, bir an once kurumsallaşmayı tam anlamıyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz ve her gün kurumsallaşma yolunda adımlar atacağız” diye konuştu.

Başkan Ünal Aysal, üyelerin transfer ile ilgili sorularına da, “Teknik direktörümüz Fatih Terim’in transfer planını gerçekleştirmeye çalışacağız. Ancak bunun Kaka olması çok zor” cevabını verdiği öğrenildi. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Aysal, Ziraat Türkiye Kupası’nda yaşanan 1461 Trabzon şokunu ise bir iş kazası olarak yorumladı. Aysal, ligde ve devler arenasında hedefe daha da odaklanarak yürüyeceklerine inandığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:16:05,