SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göztepe maçında oynadığı futbolla yıldızlaşan ve attığı 2 golün yanında Krasic’e yaptığı asistle galibiyette büyük rol oynayan Sezer Öztürk maçtan sonra mikrofonlara konuştu:

“Oynadığım pozisyon itibari ile gole yakın bir oyuncuyum. Attığım gollerde arkadaşlarımın katkısı çok büyük, bana hazırlanan pozisyonlar sonrasında gole ulaşmak zor olmadı, buradan takım arkadaşalrımı da kutluyorum. İnşallah gol ve asistlerime devam edeceğim.” diyen hücuma dönük orta saha oyuncusu, geçen sezon neden forma giyemediği hakkında gelen soruya da şu cevabı verdi;

“Geçen sezon sakat olduğum için forma bulamadım. iki kez sakatlık geçirdim ve ameliyat oldum. Geriye bakmaya ve konuyu başka yerlere çekmeye hiç gerek yok. Şu an iyi durumdayım ve daha da iyi olacağım. Oynadıkça maç kondisyonumu kazanıyorum. Zor dönemde bana sahip çıkan ve destek olan herkese bir kez daha teşekkür ederim.”

Son olarak geleceği hakkında konuşan Öztürk, 3-5 golle yetinecek bir oyuncu olmadığını, hedeflerinin büyük olduğunu ve onlara ulaşmak için elinden geleni yapacağını sözlerine ekledi.