SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir sakatlık yaşanmazsa pazar günü sahaya çıkacak 11 aslan netleşti. Cezalı Hakan ve yabancı kontenjanına takılan Elmander yok, Muslera ise dönüyor…

TÜM Türkiye'nin merakla beklediği G.Saray – F.Bahçe derbisine artık sayılı gün kaldı. 16 Aralık Pazar günü 20.00'de TT Arena'da kozlarını paylaşacak olan iki takım da zirvede bir adım öne geçmenin derdinde! Liderlik koltuğunu haftalardır kimselere bırakmayan G.Saray'da teknik direktör Fatih Terim, ilk 11'ini şimdiden belirledi.

Elmander yabancı kontenjanına takıldığı için kulübede! Cezası sona eren Melo dönüyor. Aydın'ın yerine ise sağda Hamit oynayacak. Hakan'ın cezasında Riera sola, iyileşen Fernando Muslera da yeniden kaleye geçecek.

TERİM’DEN FENERBAHÇE YASAKLARI

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim her ne kadar önlerindeki 1461 Trabzon maçına odaklandıklarını söylese de hafta sonundaki F.Bahçe derbisi için de bir takım önlem almaya başladı. Bu hafta Florya'ya ziyaretçi yasağı geliyor. Terim tesis güvenliğine direktif vererek gelen ziyaretçilere durumun kibarca anlatılmasını sağlayacak. Bugünden itibaren kampa giren Cimbom, 1461 Trabzon maçından sonra adeta dış dünya ile bağlarını kopartacak.

SAĞ KANAT HAMİT’İN…

Cezası sona eren Melo dönüyor. Aydın'ın yerine ise sağda Hamit oynayacak. Hakan'ın cezasında Riera sola, iyileşen Fernando Muslera da yeniden kaleye geçecek.

 

Yayınlanma Tarihi:08:16,