SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Daha büyük hedefleri olan ve Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir kulübe transfer olmak istediği yazılan Fellaini bu konuda SkySports’a şöyle konuştu; “Performansım hakkında olumlu eleştirilerin yapılması beni mutlu ediyor. Geleceğim Everton’la. Performans olarak iyi durumdayım.” dedi.

İngiltere Premier League’de üst sıralarda yer almak için yeterince iyi olduklarını, ilk 4’e kalabilecek kaliteleri olduğunu savunan Fellaini; “Avrupa vizesi alabilecek kadar iyiyiz, hatta Şampiyonlar Ligi vizesi bile alabiliriz ama bunun için sezon boyu istim üstünde olmalıyız. Bu kolay değil ama biz bunu istiyoruz. Bu başarıyı nasıl yakalayacağımız sır değil; bu şansın, çalışmanın ve iyi oynamanın bir kombinasyonu.” dedi.

“Taraftarlarımız, güzel Avrupa maçı akşamlarını hakediyor.” diyerek sözlerine son veren Marouane Fellaini, saç stilini de uzun yıllar boyunca değiştirmeyeceğini de ekledi.

2008 yazında Manchester United’ın da isteğine rağmen Standard Liege’den Everton’a 20 milyon euroluk kulüp rekoruyla tranfer olan Fellaini, 120 kez Everton formasını giydi. Belçikalı yıldızın adı, Arsenal, Manchester United, Chelsea, Bayern gibi Avrupa devleriyle anılıyordu.

Yayınlanma Tarihi:19:20,