SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında İstanbul B.B. ile F.Bahçe arasında oynanan karşılaşmanın ilk yarısının son anlarında Gökhan Gönül’ün hakem Süleyman Abay’ın bir pozisyon için çaldığı düdük sonrası verdiği tepkiler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Hakem Süleyman Abay’ın karşılaşmanın 45. dakikasında Gökhan Gönül’e sarı kart göstermesinin ardından sinirlenen Milli futbolcu çılgına döndü. Futbolcunun verilen karara verdiği sert tepkiler yayıncı kuruluş kameralarına yansıdı.

GÖKHAN GÖNÜL’E TEPKİ YAĞDI

Maçı izleyen seyirciler, Gökhan Gönül’ün pozisyon esnasında sert sözler içeren küfürler söylediğini iddia ederken, olay sonrası sosyal medya bu olayı konuşmaya başladı.

Bu görüntülerin ardından dudak okuma yöntemiyle Gökhan Gönül’ün PFDK’ya sevkedilip edilmeyeceği merak konusu…

İşte o mesajlar;

@feyzaduman1905 Vay be Gönül Sende Çürük Elma çıktın

@Alf_onso_1905 #KüfürbazGökhanGönül “Alex gitti, tek adam o kaldı” diyenlerdendim. Ama bu akşamki o küfürler… Olmadı, yakışmadı!

@mthn_uA1 #KüfürbazGökhanGönül Küfürbaz haydo bile sen gibi küfretmiyor la

@S_Cimbom PFDK uyuma saha içinde hakemlerinize Ana Avrat küfür ediliyor.

@SefaHeart_tx Fatih terim e küfürbaz diyen mümin kardeşlerim ne oldu#KüfürbazGökhanGönül küfür edince ortadan kayboldunuz yapmayın böle, din kardeşiyiz

‏@uA_LiOnS_ #KüfürbazGökhanGönül hiç bi kanal bunun üstünde durmaz duramaz varmı iddaaya giren ?

‏@fatihakbsGS Biz seni yanlış tanımışız be Gökhan Gönül, demek ki hepsi reklam kokan hareketlermiş..

@turko7301 Başkanı Asker Kaçağı,Teknik Direktörü Odun,Oyuncusu Küfürbaz,Kulübü Şikeyle Kupa Kaldırmış…

‏@ZaraAslan Abow..Geçen FATİH TERİM’e Laf Söyleyen Zavallı 7eneVbahçe’liler#KüfürbazGökhanGönül ‘e Ne Dicekler Merak Konusu :O Onlar EtmezYa Küfür!

‏@fevri_sosyolog kuruluş manifestosunun 2. maddesi “parası neyse veririz” olan öderbahçeliler hakeme küfür etmekten de çekinmiyorlar.

‏@elvan_1905 #KüfürbazGökhanGönül Eminim ki bugun bu konuyu hicbir spor kanalı konusmayacak bizim futbolcu deseydi oo oo ..

@Turgutbekir1905Şikeye sessiz kalıp,hasır altı edenler için;küfür, “devede kulak kalır,yada ortaya edilir.”

@8uA1905merve Bizim oyuncumuz küfür etse ortalık ayağa kalkar 2 3 maç ceza yer. ama #KüfürbazGökhanGönül ‘e ceza değil kart bile gösterilmez Bal’lı fenev.

@cml_klyc #KüfürbazGökhanGönül simdi ne olacak bakalim..Fatih Terim hadi kendi oyuncusuna etti..Burada Hakemin ne anasi kaldi ne bacisi..

‏@KaderYldz16 Bir sen kalmıştın fenerde ADAM.. Sende oldun artık MADAM..

@S_Cimbom Gökhan Gönül’e kırmızı kart yasakmı Jimmy Durmaz’ı yerden yere vurdu sonra pişkince özür diledi şimdide küfür ediyor.

@mustafayalmdmir Fatih Terim küfür etti diye Fb tv de program yapanlar Lütfen Gökhan Gönül içinde yapsın yerse tabi #KüfürbazGökhanGönül

@kenankarakayaGS Ne var canım, Gökhan Gönül maçtan sonra özür diler sıkıntı çözülür…#KüfürbazGökhanGönül

Yayınlanma Tarihi:20:58,