SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Terim’i mutlu edeceğiz’

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, yaptığı açıklamada, "Hocamızı mutlu edecek transferi yapacağız" diyerek Kaka transferi için çok önemli bir ipucu verdi.

Güncellenme: 14:10, 09/12/2012
‘Terim’i mutlu edeceğiz’

Transfer konusuna değinen Başkan Aysal, “Hocamızı mutlu edecek bir isim mutlaka önümüzdeki günlerde getireceğiz” dedi.

Aysal’ın açıklamaları şöyle:

“TERİM’İ MUTLU EDECEĞİZ”

“Benim de gönlümden bir sürü insan geçiyor. Hocanın da gönlünden birileri geçiyor ama tabi bir yerde istediğimiz oyuncuların müsait olup olmaması önemli. Kulüplerin de buna hazır olup olmaması önemli. Ben elimden geleni arkadaşlarımla beraber yapıyorum. Hocamızı mutlu edecek muhakkak bir isim o pozisyon için önümüzdeki günlerde çalışıp getireceğiz.

Hoca ilk defa böyle bir pozisyon eksikliğinden bahsetti. Onu doldurmamız gerekiyorsa biz bunu herhalde ocak ayı içerisinde doldururuz.

“İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER”

Böyle zor bir dış deplasmandan sonra bir iç deplasman aradaki sürenin çok kısa olmasına rağmen böyle başarıyla bitmesi hakikaten sevindiriciydi. İnşallah böyle devam eder. Hocayı kutladım. Diğer yöneticilerimizi de kutladım. Hakikaten bu akşam bize büyük mutluluk yaşattılar.

“GALATASARAY’IN GELECEĞİ BAŞARILARLA DOLDURULACAK”

Ben sporseverlere, Galatasaray camiasına, bütün dostlarıma buradan saygılarımı sunuyorum. Galatasaray’ın önünde çok geniş bir sahanın apaçık durduğunu ve bunun başarılarla doldurulacağına inanmalarını istiyorum.

Galatasaray’da birlik ve beraberliğin yaşandığı bir gece yaşadık. Bütün Galatasaraylı dostlarımız buradaydı. Bu gecenin diğer bir önemi Atatürk’ün Galatasaray Lisesi’ni ziyaret ettiği senenin yıl dönümü. Bugün de bunu bu vesile ile kutlamış olduk. Dostlarımızla biraz da hasret giderdik diyebilirim.”

Yayınlanma Tarihi:14:09,