SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantepspor teknik direktörü Hikmet Karaman, Karabükspor’a 2-0 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından açıklamada bulundu.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, kendileri için son derece önemli bir maçta kötü oynadıklarını söyledi.

Karaman, 2-0 mağlup oldukları Kardemir Karabükspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, sahalarından üçüncü mağlubiyeti aldıklarını hatırlattı. Rakibi iyi oyunlarından dolayı tebrik edin Karaman, 2-0’dan sonra oyunu riske attıklarını, zaman zaman da tehlikeli pozisyonlar verdiklerini ifade etti.

Kart cezalısı olan Serdar ve Sosa’nın yokluğunun oyun içindeki hamle güçlerini zayıflattığını vurgulayan Karaman, şöyle konuştu:

“Bizim için son derece önemli bir maçta kötü oynadık. Muhammet’in sakatlığı ayrı bir olay. Alacağımız 3 puan bizi çok farklı yere getirecekti. Böyle bir maçı kaybetmek insanı üzüyor ancak telafisi mümkün. Deplasmanda yapacağımız maçlarda 2-3 galibiyet alarak telafi etmek zorundayız. Çünkü bu sahamızda kaybettiğimiz üçüncü maç oluyor. Önümüzdeki hafta kupa maçına çıkacağız. Ardından da deplasmana gideceğiz. En kötü anlamda yenilmeden bu maçı bitirmemiz gerekiyordu.”

 

Yayınlanma Tarihi:20:48,