SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Avrupa Ligi C Grubu'ndaki Borusia M'Gladbach maçında oyundan çıkarkan teknik heyetin kararına tepki olarak eldivenlerini yere fırlatan ve takım arkadaşı Kuyt'ın elini sıkmayan Miroslav Stoch ile antrenman sonrası özel bir görüşme yaptı. 22 yaşındaki Slovak oyuncuyu sert bir dille uyaran Kocaman, “Takım içinde huzuru bozacak kim olursa olsun affetmem. Gitmek isteyene de kal demem. Mücadele isteği ve hırsın güzel ancak oyundan çıkarken yaptığın davranış çok yanlıştı. Özellikle her aşamada seni destekleyen Kuyt'a hiç hoş olmadı” ifadelerini kullandı.

HIRSIMDAN YAPTIM HOCAM

Slovak oyuncu ise Kocaman ve takım arkadaşı Kuyt'tan davranışı için özür diledi ve “İyi oynadığımı düşündüğüm için oyundan çıkmayı beklemiyordum. Numaramı görünce hırsımdan dolayı aşırı bir tepki verdim' dediği öğrenildi. Kocaman'ın raporu doğrultusunda Slovak oyuncuya disiplin talimatı gereği para cezası verilmesinin gündemde olduğu belirtildi.

RUSLAR’IN İŞTAHI KABARDI 

Stoch’un F.Bahçe'de yaşadığı sorun, ocak ayını bekleyen Rus taliplerini keyiflendirdi. Kocaman, Stoch'u düzeltememesi halinde oyuncunun satılması için onay verecek. Slovak yıldızın yaklaşık bedeli 7-8 milyon euro.