SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolcular Erman Kılıç ve Kadir Bekmezci, ligin 15. haftasında yarın saat 19.00’da 4 Eylül Stadı’nda oynayacakları Galatasaray maçı öncesinde konuştu.

Orta saha oyuncusu Erman Kılıç, ligde oynayacakları son 3 maçın takım için hayati önem taşıdığını belirtti. Galatasaray’ın gücünün farkında olduklarını dile getiren Kılıç, ”Şampiyonlar Ligi’nde tur atlayıp buraya moralli bir şekilde geliyorlar. Fakat biz de hafta içinde antrenmanlarımızda iyi çalıştık. Bütün hazırlıklarımızı da Galatasaray üzerine yaptık. İnşallah takım halinde mücadele edip, takım halinde hücum, takım halinde defans yaparsak biz de Galatasaray maçından galibiyet hedefliyoruz” diye konuştu.

Kadir Bekmezci de, son maçların önemine değinerek, ”Son 3 maçımız kaldı devre arasına girmeye. Bizim için bu maçlar önemli. Çok kritik maçlar. Yarınki Galatasaray maçının çok zor bir maç olduğunu biliyoruz ama biz de ona göre hazırlandık ve ona göre konsantre olduk. İnşallah bu son 3 maçta iyi neticeler alırız ki, ikinci devre iyi başlayalım. Yarınki maçta da inşallah iyi bir performans sergileyip 3 puan alırız diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.