SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Celal Gürcan, Radyospor’da yaptığı açıklamada, Fatih Terim’in Barcelona yada Malaga’yı istediğini söylerken, Milan Baros için hiç bir külüple anlaşmadıklarını açıkladı…

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Celal Gürcan, Şampiyonlar Ligi’ndeki şanslarını değerlendirirken; “Zayıf takım diye bir şey yok artık. Aralarında dünya markası olan takımlar var. Bütün takımlar bu kupaya asılıyorlar. Maddi, manevi çok büyük getirileri var” dedi.Barcelona taraftarının Galatasaray ile eşleşmek istediğinin hatırlatılması üzerine Celal Gürcan; “Barcelona ile eşleşmek keyifli olur. Fatih hocanın da böyle bir isteği var sanırım. Malaga yada Barcelona’yı istiyor. Ama torbadan kim çıkarsa artık’ dedi.

BAROS İÇİN ANLAŞMA YOK Galatasaray’ın gözden çıkardığı Milan Baros’un Katar kulübü Al-Sadd ile anlaştığı yönündeki haberlere açıklık getiren Gürcan; “Baros bizim oyuncumuz. Bu oyuncu ile ilgili herhangi bir takım ile anlaşma söz konusu değil. Olduğunda resmi bir açıklama yaparız. Şuan bir anlaşma yok” dedi.

SNEİJDER HABERLERİ KEYİFLİ OLUYOR Fenerbahçe’nin gündemindeki Wesley Sneijder ile Galatasaray’ın da ilgilendiği iddiaları için de net konuşan Gürcan; “Bu haberleri sabah ben de okuyorum. Keyifli oluyor. Sneijder ile bir ilgimiz yok. Şuan transfer ile ilgili hiçbir şey yok. Başarılı bir takım var ortada. Yolumuza devam ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:17:48,