SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi’nde bir üst tura yükselme başarısı gösteren G.Saray’da başkan Ünal Aysal, gönlünden geçen takımı açıkladı.

Hürriyet’e konuşan Aysal, sarı-kırmızılı taraftarları da düşünerek, Alman ekibi Schalke 04’ü istediğini ifade etti. “Bizim taraftarımızın en kalabalık olduğu ülkede oynamak zevkli olur. Almanya’daki taraftarlarımızla bütünleşmek ve birlikte olmak da G.Saray’a çeyrek final yolunda önemli bir ölçüde güç katacaktır” sözlerini kullanan Aysal, Fatih Terim kendisine rapor verirse kadroya 1-2 takviye yapacaklarını yineledi.

GALATASARAY TARAFTARI DA AYNI FİKİRDE

G.Saraylıların internetteki buluşma adresi Webaslan.com’un düzenlediği ve halen devam etmekte olan ankete göre de taraftarların büyük çoğunluğu Schalke 04’ü istiyor. Halen sürmekte olan ve 56 binden fazla oy gelen ankete göre sarı-kırmızılı futbolseverlerin % 39.9’u Schalke 04’ü istiyor. Alman ekibinin ardından % 21.7 ile Malaga, %12.5 ile Juventus, %9.1 ile de Paris Saint-Germain geliyor. Galatasaraylıların çıkmasını istediği son 3 takım ise % 7.4 ile Barcelona, % 6.0 ile Borussia Dortmund ve % 3.4 ile Bayern Münih.

Yayınlanma Tarihi:10:30,