SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un başkanı Sadri Şener şu an için Kayseri maçını statta izlemeyi ise düşünmüyor.

Trabzonspor’da hafta sonunda çifte hareketlilik söz konusu olacak. Çünkü cumartesi günü Mali Genel Kurul, pazar ise takımın Kayserispor maçı var.

Yarın sabahtan itibaren soluğu Trabzon’da alacak olan Başkan Sadri Şener, çok yoğun saatler geçirecek. Bordo-Mavililer’in patronu, hem ekibiyle bir toplantı yapıp son gelişmeleri masaya yatıracak hem de Şenol Güneş ile buluşup devre arası transfer politikasına şekil verecek.

Sadri Şener’in katılımın çok geniş olacağı mali kongrede camiaya sesini yükselterek önemli mesajlar vereceği ve bazı çevreleri ağır şekilde eleştireceği öğrenilirken, Güneş ile toplantısında da birçok belirsizlik karara bağlanacak.

Ancak şu an için belirsiz olan tek nokta pazar günü programı. Hatırlanacağı gibi 3-0 kaybedilen Eskişehirspor mücadelesinde sonra yaşanan bazı tatsızlıklar Başkan Şener’i hayli üzmüş, “Ben bu eleştirilerin hiçbirini hak etmiyorum” çıkışını yaptırmıştı. Bir süre Avni Aker’deki karşılaşmalara gitmeme kararı aldığı yakın çevresi tarafından paylaşılan Şener’in kararının arkasında duracağı ve bir son dakika sürprizi olmazsa şehirde kalıp Kayseri maçını tribünde izleyeceği de edinilen bilgiler arasında