SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında Samet Aybaba tarafından Avusturya kampına götürülen ancak halen A2 takımla çalışmalara devam eden Ümit Karaal'a Milan resmi teklif yaptı. Avrupa ekiplerinin alt yaş kategori milli takım maçlarında yakından takip ettiği, geçtiğimiz kasım ayında Türkiye'nin Hollanda'yı 4-1 yendiği maçta 90 dakika oynayan ve 1 asist yapan Ümit'i isteyen İtalyan devinin teklifinden Beşiktaş Yönetimi de haberdar.

İTALYANLAR BU HAFTA İSTANBUL’DA

Siyah-beyazlı kulüp ise 2014'e kadar sözleşmesi bulunan genç oyuncuya, “Biz sana değer veriyoruz. Gitmene izin vermeyiz. Sezon ortası için de hazırlan, Antalya kampına gidiyorsun” dedi. Gelecek hafta İstanbul'a gelecek olan Milan'lı yetkililerin hem Ümit ve ailesiye hem de Be-şiktaşlı yöneticilerile masaya oturması bekleniyor. 17 yaşındaki oyuncu Beşiktaş'tan aylık 2 bin TL maaş alıyor.

AUGSBURG TANJU KAYHAN'I DENİYOR

Sezon başından bu yana kadro dışı durumda bulunan Tanju Kayhan, iki gündür Bundesliga ekibi Augsburg'un idmanlarına çıkıyor. Takımın genel menajeri Jürgen Rollman sağ bekte sakatlıklar yaşadıklarını belirterek, “Tanju'yu deniyoruz” diyerek beğenilmesi halinde gurbetçi futbolcuyu devre arasında transfer edeceklerini söyledi.

ERSAN’IN YENİ LAKABI AHTAPOT

ERSAN Gülüm, Lig TV'ye verdiği röportajda takımdaki havayı överek, “Her şey tesislerden başlıyor ve sahaya yansıyor. Bu grup zor bulunur ve böyle giderse şampiyon da olunur” dedi. Takımdaki lakapları sorulan Ersan, Almeida'nın kendisine Octopus (ahtapot) dediğini söyledi ve ekledi: Oğuzhan'a Mickey Mous, Hilbert'e Nose-bert (burun-bert), Sivok'a da Beckham diyoruz.

Yayınlanma Tarihi:08:12,