SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, HABER1903’e konuştu ve yılan hikayesine dönen Ricardo Quaresma transferiyle ilgili son gelişmeleri anlattı.
FİKRET ORMAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA;

”Öncelikle altını çizmek istediğim bir konu var. Benim Beşiktaş Başkanı olarak kimse ile şahsi olarak alıp veremediğim bir konu yok. Marsilya Kulübü’nün Quaresma ile ilgilendiği ve oyuncunun da onların şartlarını kabul ettiği bilgisi bana geldi. Ancak Quaresma gitmek istiyorsa önce Beşiktaş kulübü ile anlaşması lazım. Biz kendisine Ocak ayına kadar olan alacaklarından indirim yapması halinde bu transfere sıcak bakacağımızı bildirdik. Şartlarımızı kabul ederse gidebilir. Benim için önce Beşiktaş’ın menfaatleri gelir. Kabul etmez ise verdiğimiz idman programlarını yapmaya devam eder.” dedi.

BU NE YAMAN ÇELİŞKİ ORMAN?

Fikret Orman’ın Haber1093’e yaptığı açıklamada Q7’nin Marsilya ile anlaştığını söylerken, aynı gün Maraton.com.tr’ye de “Quaresma şartlarımızı kabul ederse gidebilir” dediği öğrenildi. Bu iki farklı açıklamaya göre Quaresma transferinin halen ne kadar çelişki içinde olduğunu gösteriyor.

Yayınlanma Tarihi:15:50,