SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli futbolcu Serdar Kesimal, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda Almanya’nın Borussia Mönchengladbach takımıyla yapacakları taraftarlarının önünde mutlaka galip gelmek istediklerini söyledi.

Serdar, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, iki takımın da gruptan çıkmayı garantilediğini hatırlatarak, ”Kendi taraftarımızın önünde mutlak galip gelmek istiyoruz. İnşallah yarın Allah’ın izniyle maçtan istediğimiz sonucu alacağız” dedi.Almanya’da doğup büyüdüğünü hatırlatan Serdar Kesimal, ”Türkiye’nin en büyük takımıyla bir Alman takımına karşı oynamak gurur verici. Yarın zor bir maç olacak. Borussia Mönchengladbach her ne kadar ülkemizde değersizleştirilse de çok iyi ve ekolü olan bir takım. İnşallah yarın elimizden geleni yapıp, 3 puanla maçtan ayrılırız” diye konuştu.

Serdar, takımdaki rekabetle ilgili bir soru üzerine de ”Fenerbahçe gibi bir kulüpte tabii ki rekabet olacak. Herkes oynamak istiyor. Hepimiz Fenerbahçe’nin başarısı için çalışıyoruz. Ben de bekleyeceğim. Forma şansı gelirse elimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:22:58,