SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İnter teknik direktörü Andrea Stramaccioni, Senijder’i oynatıp oynatmama konusunda kimsenin işine karışmasına izin vermeyeceğini açıkladı.

İnter’in Avrupa Ligi’nde Neftci Baku ile karşılaşacağı maç öncesi basının karşısına çıkan teknik direktör Andrea Stramaccioni, Sneijder konusunda açıklamalarda bulundu.

Konunun çok uzadığını ve bunun takıma zarar vermesinden çekindiğini belirten genç teknik adama sözlerine şöyle devam etti; “Sneijder veya bir başkası hiç önemli değil, kimlerin sahaya çıkıp çıkmayacağı konusunda tüm kararlar bana aittir. Kim hak ediyorsa formayı ona veririm”

Sneijder’i oynatmama konusunda kimseden bir baskı görmediğini, görse bile bunu dikkate almayacağını söyleyen Stramaccioni, hazır hale geldiğinde ve hak ettiği zaman Hollandalı oyuncunun formasını tekrar alabileceği belirtti.

28 yaşındaki orta saha oyuncusunun, Dünya’da kadroya giremeyen tek yüksek profilli yıldız olmadığının altını çizen İtalyan teknik adam, bunun örnekleri olduğunu ve olayın sürekli başka noktalara çekilmemesi gerektiğini ifade etti.

Yayınlanma Tarihi:16:49,