SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor’da yayınlanan Senad OK ile Haber Merkezi programına katılan Çebi’nin açıklamaları şöyle:

“BUNDAN SONRASI DAHA ZOR”

“Beşiktaş zaten çok büyük bir kulüp. Elde ettiği başarı, garipsenmesi gereken bir durum değil. Bu daha çok uzun bir yol. Buraya gelen kadar bir çalıştıysak bundan sonra 3-5 katı daha çok çalışmamız lazım. Bundan sonrası daha zor geçecek.”

“BU NOKTAYA HEP BERABER GELDİK”

“Biz bu noktaya hep beraber geldik. Taraftarın da katkısı var. Yöneticilerin katkıları büyük. Futbolcuların birlik ve beraberliği var. Teknik kadronun güven ortamının katkısı var. Herkesin katkısı var.”

BAŞARININ NEDENİ PARA DEĞİL”

“Futbolculara ödemeleri yapmaya gayret ediyoruz. Yüzde 100 olmasa da büyük bir oranda sağlamaya çalışıyoruz. Futbolcularımızda oluşan bu performansın artında sadece maddi nedenler yatmıyor. İnanç ortamıdır. Bu başarı sadece paraya dayandırılmamalı.”

“SAMET HOCADAN MEMNUNUZ

“Samet hoca ile mevcut bir kontrat var. Uzun vadeli. Kendisiyle çalışmaktan mutluyuz. Yapılmış olan kontrat 4 yıl. Bu süre sonunda güzel gidiyorsa devam edilecektir. Futbolcumuzun inancında teknik direktörümüzün katkısı çok fazla. Kendi içimizden geliyor. Bunun da katkısı büyük”

“QUARESMA İÇİN TEKLİF YOK”

“Quaresma ile ilgili bir teklif yok. Kararı sayın başkan da açıkladı. Teknik kadroda yer bulamadı. Şahsi bir sıkıntımız yok. Katkıları muhakkak olmuştur. Yeni bir yönetim gelmiştir, prensipler ve çizgiler vardır. Bu konu bizim için kapanmıştır. Quaresma kararı bizim kararımızdır ve sorumluğu da bizimdir.”

Yayınlanma Tarihi:13:46,