SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çarşamba günü Braga ile oldukça kritik bir maça çıkacak olan Galatasaray’da gözler zorlu maça çevrilirken sarı kırmızılı ekipte teknik heyet takıma güveniyor.

Galatasaray’ın yardımcısı antrenörü Hasan Şaş, Şampiyonlar Ligi’nde yollarına devam etmek için ellerinde ciddi bir avantaj olduğunu ve Manchester United ile Cluj arasında İngiltere’de oynanacak olan maça işi bırakmak istemediklerini söylerken durumu merak edilen Uruguaylı file bekçisi Muslera’ya da değindi.

Hasan Şaş mücadele ve Muslera hakkında şunları söyledi:

‘Braga bence grubun iyi takımlarından biri ancak Şampiyonlar Ligi üst düzey bir kategori olduğu için herkes çok üst düzey motivasyon ile çıkıyor. Bu durum Braga’nın iddiasız bir duruma düşmesini sağladı  ancak iddiasız olsa bile Braga’nın bence prestij açısından bu maça önem vereceğini düşünüyorum. Büyük avantajımız var. Allah bize futbol şansı versin. Biz diğer maça güvenmeden Braga’yı devirip kendi göbeğimizi kendimiz kesmek istiyoruz.  Fernando Muslera’nın tabii ağrıları var ancak maç konsantrasyonu içinde bu ağrıları geçecektir. Büyük bir sürpriz olmadığı taktirde Muslera Braga maçında kalede olacak.’

Yayınlanma Tarihi:14:06,