SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor’a konuşan Haznedaroğlu, “Adnan Polat’ın başına böyle bir şey gelmesi büyük bir şanssızlık. Mali Genel Kurul’da yaşananlar büyük bir şanssızlık. Adnan başkan benim söylediklerimi duyarsa inanacaktır. Başkan ve yönetimimizin kendisi aleyhinde en ufak bir düşüncesi, yönetim en ufak aleyhte bir hissiyatı olmadı. O kongreyi yaratan biz değildik. Dolayısıyla Polat’ın bizin aleyhimize bir tavrı olmamalıdır. Adnan Polat, bizim yönetimimizi hedef göstermesin. Biz hedef değildir. Bir takım kesimlere camialara menfi bir düşünce içerisindeyse onun içine bizim yönetimimizi katiyen koymasın” şeklinde konuştu.

KİMSE ADNAN POLAT’A BAŞARISIZ DEMİYOR 

Semih Haznedaroğlu, “Adnan Polat, Galatasaray için elinden geleni yapmıştır. Futbolda belki başarısızlıklar oldu; Adnan başkan o konuda da çok uğraştı. Çok transferler yaptı. Fakat olmayınca olmuyor, bazen. Fakat bu Adnan Polat yönetimin başarısız olduğu anlamına gelmez. Sportif AŞ ile Futbol AŞ’nin birleştirilmesi operasyonu. Bunun paralelinde bir takım çalışmalar, Stadyum’la ilgili çalışmalar, Adnan Polatyönetiminin başarısı, bize aktardıklarıdır. Hiçbir Galatasaraylı, asla, bunları inkâr etmez, edemeyiz. Bence bir takım başarısızlıklar olmuştur; ama bir sürü de başarı vardır. Bence Adnan başkan bunların doğrultusunda düşüncelerini ve politikalarını istikametlendirmesi gerekir. Adnan Polat’a kimse başarısız demiyor. Elde edilen başarılar vardır” dedi.

YÖNETİMDE NE BÖLÜNME NE DE DAĞILMA VAR 
Tecrübeli yönetici yönetim içerisinde bölünme parçalanma olduğu iddiaları için ise “Bizim yönetimimizde bir takım fikir ayrılıkları olabilir. Her yönetim de olabilir. Bu yönetim zannediyorum. devam edecektir. Dışarıya yönetimde bölünme var gibi göstermeye çalışanlar var belki; ama ben yönetimde yer alan tecrübeli bir kişi olarak, bölünme, dağılma gibi bir şeyin olduğunu düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.
KİMSE GALATASARAY’IN KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTEMEZ 
Haznedaroğlu, “Bütün yönetimlerin, başkanların hedefi Galatasaray’a en iyi şekilde hizmet etmektir. 5 başkanla çalıştım. 2 dönem divan kurulu başkanlığı yaptım. Sporculuğum da var. 50 yıldır Galatasaray’ın içerisindeyim. Herkes için Galatasaray’ın iyiliği için mücadele ediyor. Zaman zaman bazı aksilikler oluyor. Galatasaray, Türkiye’nin en sevilen, en çok taraftarı olan camialarından bir tanesi. Bunun bir sebebi var, muhakkak” dedi.
MUSLERA MORAL BAKIMINDAN İYİ OLURDU; AMA UFUK’A DA GÜVENİYORUM
Muslera’nın sakatlığına da değinen Haznedaroğlu, “Muslera olsaydı, moral bakımından da iyi olurdu; ama oynayamaza bile Ufuk’a güvenmek durumundayız. Ben Ufuk’un çok iyi bir kaleci olduğuna inanıyorum. Tek kaleciyken şansını yanlış kullandı, ama yine de istikbali olan bir kaleci. Görev verilirse en iyi şekilde yapar” diye konuştu.
KENDİ GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZİ KESERİZ 
Semih Haznedaroğlu, “Biz Braga’da kazanarak, ikinciliği garantilemek istiyoruz. Yani kendi göbeğimizi kendimiz kesmek istiyoruz” dedi.
Yayınlanma Tarihi:15:22,