SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sanica Boru Elazığspor teknik direktörü Yılmaz Vural, cuma akşamı karşılaşacakları Mersin İdmanyurdu’nu yenmek için taraftarlarına güvendiklerini söyledi.

Mersin İdmanyurdu’nu yenmeleri halinde 15 puna çıkacaklarını belirten Yılmaz Vural, alt sıralarda yer alan takımlar arasında fark kalmayabileceğini belirtti. Büyükşehir Belediyespor, Kayserispor ve Karabükspor’un zorlu rakiplerle oynayacağını, byenilmeleri halinde 15 puanlı 4 takımın oluşacağını vurgulayan Yılmaz Vural, daha sonra şöyle konuştu:

“Kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda taraftarımızın büyük desteğini görmek istiyoruz. Puan mücadelesinde tabi ki her zaman sarıldığımız taraftarlarımız var. Gönül istiyor ki 12 bin 500 biletli bu maça gelsin. Bizim yanımızda olsunlar. Taraftarımızı bu maça tekrar davet ediyorum.”

Öte yandan bordo beyazlı futbolcular da hafta sonu oynayacakları Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarına başladı. Günde çift idman yaparak Mersin maçına hazırlanan bordo beyazlı futbolcuların idmanda hırslı oldukları gözlendi.