SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın ‘Feda’ sezonunda taraftarın desteği giderek düştü. Yönetimin mali çöküşten çıkış olarak gördüğü ‘Feda’ ürünleri artık alıcı bulmuyor. Mayıs’ta satışına başlanan ürünlere başlangıçta büyük destek veren Siyah-Beyazlılar artık ilgisiz…

Akşam Gazetesi’nin haberine göre; Kartal Yuvası Temmuz’da 6 milyon 293 bin TL gelir elde etti, sonra büyük bir düşüşe geçti. Ağustos’ta 4 milyon TL gelir elde eden Beşiktaş, kasım ayında 1 milyon 650 bin TL’ye kadar geriledi. Yönetim, taraftarı korsan ürün yerine Kartal Yuvası’na çekmek için her türlü yolu deniyor.

TİŞÖRTLER 100 BİN SATTI

Beşiktaş’ın ‘Feda’ tişörtleri şu ana kadar 100 bin adet satılabildi. Yönetim, F.Bahçe ve G.Saray taraftarlarının resmi ürünler alarak takımlarına müthiş gelir getirdiği dönemde, kendi gelirlerinin çok düşük olmasından dert yanıyor.

STAT DA DOLMUYOR

Kartal Yuvası’nın yanı sıra İnönü Stadı’nın da dolmaması yönetimin elini kolunu bağlıyor. Sezon başında kombine fiyatlarının yüksekliği nedeniyle sadece 10 bin adet satış yapan Siyah-Beyazlı yönetim, rakiplerinin de gerisinde kaldı.

Yayınlanma Tarihi:11:17,