SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu sözler, Galatasaray Medical Park’ın Kuban ile oynadığı maçta sakatlanan ve yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Henry Domercant’e ait.

Uzun süre parkeden uzak kalacak olan Galatasaraylı Domercant, NTV Spor’dan Irmak Kuzak’un sorularını yanıtladı. Yıldız basketbolcu, Galatasaraylı taraftarlardan övgüyle bahsederken, onlara Terminatör filminin unutulmaz sözlerinden “I’ll be back” (Geri döneceğim) ile mesaj yolladı.

“I’LL BE BACK”

“Benim içinr çok zor bir dönemdi. Hayatım boyunca birkaç sakatlık geçirdim” diyen ABD’li oyuncu, “Herşey vücudun nasıl iyileşeceği ile alakalı. Doktorlar 6 ay diyor ama ben daha erken dönmek için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Galatasaray’daki 4. sakatlığını yaşadığını ve ABD’de ameliyat olmayı planladığını ifade eden Domercant, hala basketbol oynamak istediğini sözlerine ekledi. “Benim hayatım basketbol, buna devam etmek istiyorum. Daha güçlü ve iyi olmaya çalışacağım. Sakatlanmadan önceki halimden daha iyi olacağım” diyen Domercant, bazı takım arkadaşlarının kendisinden daha fzala üzüldüğünün farkında olduğunu vurguladı.

Galatasaraylı taraftarların kendisine gösterdiği sevgiden çok etkilendiğini de söyleyen yıldız oyuncu, “Dün kendimi harika hissettim. Taraftarların beni nasıl karşıladığını anlattım, eve döndüğümde eşime. Onlar için doğru düzgün oynayamadım ama bana sevgileri inanılmazdı, beni çok duygulandırdı. Gerçekten özel bir taraftar. Her şey için çok teşekkürler, hepinizi çok özleyeceğim. Beni unutmayın, çünkü geri döneceğim. Terminatör gibi…” diyerek sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi:17:07,