SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beko Basketbol Ligi’nde Galatasaray Medical Park ile Beşiktaş’ın karşı karşıya geldiği derbi karşılaşmasında sarı-kırmızılı taraftarlar takımlarını yalnız bırakmadı. Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya, kulüpler arasındaki anlaşma gereği konuk Beşiktaş’ın taraftarları alınmadı. Galatasaraylı taraftarlar ise salonun büyük bölümünü doldurdu.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, yaptıkları tezahüratlarla karşılaşmada takımlarını coşkulu bir şekilde destekledi. Ev sahibi ekipte dizinden geçirdiği sakatlık nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalacak olan Henry Domercant ile tedavisine devam edilen Göksenin Köksal maç kadrosunda yer almadı. Beşiktaş’ta ise sakatlığı bulunun Tutku Açık, karşılaşmada forma giymedi.

Karşılaşmayı Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ile Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar ile yönetim kurulu üyesi Abdullah Sözer de takip etti.

EWİNG DE MAÇI İZLEDİ Beşiktaş’ın transfer çalışmaları kapsamında prensip anlaşmasına vardığı ABD’li oyuncu Daniel Ewing de karşılaşmayı izledi. Geçen sezon Ukrayna’nın Azovmash Mariupol takımında forma giyen 1983 doğumlu ve 1.91 metre boyundaki oyun kurucu, maçı takip etti.

Yayınlanma Tarihi:17:44,