SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son transfer mevsiminde ismi önce Galatasaray ile anılan ardından Beşiktaş'ın kapısından dönen PSG'nin yıldız futbolcusu Nene için Beşiktaş'a güzel haber geldi. İngiliz gazetesi The Sun'ın haberine göre, Arap sermayesinin eline geçtikten sonra birbirinden önemli ve ünlü transferler yapan Paris Saint Germain, daha önce bırakmak istemediği Nene'nin yerine Manchester United'ın Portekizli ismi Nani'yi transfer etmek istiyor.

PSG KOLAYLIK SAĞLAYACAK

The Sun, Nani'nin Manchester United'da mutsuz olduğunu yazarken, PSG'nin transfer konusundaki tek rakibinin Juventus olduğunu belirtti. Nene için “Beşiktaş tarnfseri son anda gerçekleşmeyen” ibaresi kullanılırken Brezilyalı oyuncunun ayrılmak istemesi halinde PSG yönetiminin Nene'ye kolaylık sağlayacağı iddia edildi.

Beşiktaş yönetiminin İngiliz basınında çıkan Nene haberlerinin ardından nasıl bir politika izleyeceği merak edilirken, Dinamo Kiev'de forma giyen Artem Milevskiy bilmecesi sürüyor. Daha önce menajeriyle birlikte İstanbul'a çağrılan ve Fiorentina'nın da talip olduğu 27 yaşındaki Dinamo Kievli oyuncunun bugün oynanacak Kryvbas Rih maçında bir kez daha izleneceği gelen haberler arasında.