SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Aykut Hocam'la da konuştuk ve karşılıklı birbirimize olan güvenimizi dile getirdik. Şu an için tek eksik; sahaya çıkıp oynamam. Buraya büyük transfer olarak geldim, onun için hiç merak etmesinler.”

Sezon başında 7.5 milyon euroya Juventus'tan transfer edilen ama düşük formu sonrası en büyük hayranı Aykut Kocaman tarafından, zayıf rakipler haricinde düşünülmeyen Milos Krasic, durumuyla ilgili iddialı açıklamalar yaptı. F.Bahçe Dergisi'ne konuşan Sırp yıldızın düşünceleri şöyle:

PREDRAG MİJATOVİC HAYRANI

“Real Madrid'in eski futbolcusu Predrag Mijatovic'i oynadığı dönemde hayranlıkla izlerdim. Benim için çok önemli bir ekolün temsilcisiydi. Televizyona her çıktığında hayranlıkla bakakalırdım.

‘DÜNYANIN EN İYİ 15’İ İÇİNDE’

Bence dünya liglerindeki en önemli 10-15 takımından biri de F.Bahçe. Bana teklif geldiğinde, F.Bahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyordum.

Kezman, yaşanılan bir 3 Temmuz süreci olduğunu ancak bu sürecin camiayı kenetlediğini ve desteğin üst seviyeye çıktığını, hatta daha da artacağını deklare etti. Bu anlamda düşünmeden F.Bahçe'ye gelebileceğimi söyledi.

Yaşadığım sakatlıktan sonraki 2-3 haftalık süreç çok önemliydi. Sakatlıktan sonra, % 100'ümü sahaya yansıtamadım ancak şu an hazırım. Hocamız şans verdiğinde sahaya çıkıp elimden gelenin en iyisini yapacağım. Aykut Hocam'la da konuştuk ve karşılıklı birbirimize olan güvenimizi dile getirdik. Şu an için tek eksik; sahaya çıkıp oynamam. Oynadıktan sonra her şey yoluna girecektir. Uzun yıllar bu kulüpte futbol oynamak istiyorum.

Beni ciddi bir rakamla aldıklarını biliyorum ve bu paranın hakkını vermek istiyorum. Sahaya çıkıp oynayarak herkese kendimi kanıtlamak istiyorum. Kötü bir periyot yaşadım ama bu geride kaldı. Hocamdan şans bekliyorum çünkü oynamak için çok istekliyim.

Eskişehirspor maçında bir hata yapıldı ve bu benim şimdiye kadar hiç görmediğim bir şeydi. Tansiyonu yüksek maçlar oynanıyor. Bu durumda hakemlerin de futbolcuların da işi gerçekten zor. Karşılıklı olarak anlayışlı olunması gerektiğini düşünüyorum.

‘BASKETBOLU ÇOK SEVİYORUM’

Basketbola karşı bir ilgim var. Oynamıyorum ama NBA ve Euroleague maçlarını izlemeyi çok seviyorum. F.Bahçe Ülker'in maçlarını da tv'den takip ediyorum ancak en kısa sürede ayarlayıp Ülker Arena'ya gitmek istiyorum.

Biz önce taraftarımız için, sonra kendimiz için oynuyoruz. Şu an çok forma şansı bulamadım ama buraya büyük bir transfer olarak geldim ve hiç merak etmesinler; ben Milos Krasic'in kim olduğunu herkese izleteceğim.”

‘AİLEM İSTANBUL’A HEMEN ALIŞTI’

“Evliyim ve bir kızım var. Eşimin ismi; Mirjana, kızım da şu an 2 yaşında ve onun da adı Mila. Benimle buraya, İstanbul'a geldiler. İstanbul'a çok çabuk alıştık.”