SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Atletico Madrid’e karşı oynayacakları derbi maç öncesi Real Madridli taraftarların kendisine yönelik tepkilerini görmek için tek başına Santiago Bernabeu Stadı’na çıktı. Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Atletico Madrid’e karşı oynayacakları derbi maç öncesi Real Madridli taraftarların kendisine yönelik tepkilerini görmek için tek başına Santiago Bernabeu Stadı’na çıktı.

Mourinho, hafta başından bu yana kendisiyle Real Madrid taraftarları arasında yaşanan polemiklere bire bir göğüs germek için derbiden 40 dakika önce tek başına Santiago Bernabeu Stadı’nın çimlerine çıkarak, taraftarlara baktı. Real Madridli taraftarlarından bir grubun Mourinho’yu alkışladığı, diğer grubun ise ıslıkladığı görüldü.

Sahada yaklaşık 3 dakika kalan Portekizli teknik adam, daha sonra tekrar soyunma odasına döndü. Mourinho, dün düzenlenen basın toplantısında, ‘Real Madridlilerin bana diyecekleri bir şey varsa, yüzüme söylesinler. Yarın saat 21.40’ta tek başıma sahaya çıkacağım’ demişti. Mourinho, bu sezon lige kötü başlayan takımla ilgili eleştirilerin de kendisine yapılması istemişti.