SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘FEDA’ sezonunda beklentilerin üzerinde bir performans yakalayan Kartal’da yönetim ve teknik patron Samet Aybaba, en ufak bir detayı bile ıskalamıyor. Kolej takımı havasındaki Kartal’da bu konuda taviz verilmezken ilk uyarıyı yiyen de İbrahim Toraman oldu…

GEÇEN hafta sonu ünlü şarkıcı Hadise ile bir mekanda görülen ve Sivaslı olduğu için adı dedikodulara karışan İbrahim Toraman, magazin haberleri ve programlarının manşetlerini süslemişti. Olay Beşiktaş cephesinde kaygıyla karşılandı. Uyarı da hemen geldi.

GENÇLERE ÖRNEK OL

İBRAHİM Toraman’ın disiplinli yaşantısından emin olan yöneticiler yine de uyarıda bulundu. Siyah-Beyazlı yöneticiler, ‘Aman İbo… Takım çok iyi gidiyor. Kimseye magazin malzemesi verme. Sen genç oyunculara örnek olacaksın. Sen onlara çapkınlık değil ağabeylik ve liderlik öğret. Gece gezmelerini de azalt. Malum takımda çok sayıda genç oyuncu var ve sorun olmasın’ şeklinde uyarıda bulundu.

GECE GEZMELERİNİ BIRAK

İBRAHİM Toraman performansı ile dikkat çekerken, gece gezmelerinin de gözdesi. Adı bir çok oyuncu ve manken ile anılan Beşiktaşlı yıldız, takımın ağabeyi olarak görülüyor. Bu nedenle Samet Aybaba ve yöneticiler, Toraman’ın motivasyonunun bozulmasını istemiyor. İbrahim Toraman da yaşantısına dikkat ettiğini söylüyor.