SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erman Toroğlu’nun, havalimanında Manchester United futbolcularına olaylı bir şekilde karşılayan Galatasaray taraftarına “Hayvan” demesiyle başlayan tartışma giderek alevleniyor.

RASİM OZAN: “ONU DİYEN HAYVANOĞLU HAYVANDIR”

Beyaz TV spor yorumcuları ve Ultraslan başta olmak üzere spor dünyasından gelen tepkiler Serhat Ulueren’i çok kızdırdı. Toroğlu’nun havalimanındaki taraftara“hayvan” demesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı da “Onu diyen hayvanoğlu hayvandır” diye tepki göstermişti.

RTÜK’E ŞİKAYET EDENLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Programın bazı bakan ve siyaset adamları ile RTÜK’e şikayet edildiğini ileri süren Ulueren, Toroğlu’nun üslubunun doğru olmadığını kabul etmekle birlikte kendilerini şikayet edenlere de ateş püskürdü.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

1 DAKİKALIK PROTESTO

“Bunca olan olayların sorumlusu biz miyiz” diye ekran başında haykıran Uluderen önce ekrana 20 dakikalık uzun bir “Son 24 ayda futbolda olanlar”videosu getirirken, sonrasında ise yorumcularla birlikte kameranın önüne dizilerek 1 dakikalık “susma eylemi” gerçekleştirdiler.

ULUSA SESLENİŞ GİBİ KONUŞMA

Ardından kameraya gözlerini dikerek dakikalar süren uzun bir konuşma yapan Serhat Ulueren şunları söyledi;

Yüreğimiz sızladı ama bu bandı vermek zorunda kaldık. Türk futbolunun ne hale getirildiğini görmeniz için bunları ekrana getirdik. Bu programın maksatlı ve kötü bir program olduğunu ileri sürüyorlar. Türk futbolundaki savaşı öne çıkardığımız öne sürülüyor. Peki soruyorum, bütün bunların sorumlusu biz miyiz. Bütün bu olaylara biz mi imza attık. Siz siz olun bu programı kötüleyip, sorumlu tutmayın. Siz siz olun bu programı şikayet etmeyin. Bu görüntülerin sahibi kimdir sizler biliyorsunuz. Şimdi susma hakkını kullanıyoruz, 1 dakikalığına susuyoruz. Bizi karalamaya ve bize iftira atmaya devam edilirse, bu bandı sürekli oynatacağız, gerçekleri sizlere göstereceğiz. Tekrar ediyorum, Erman Toroğlu Galatasaray taraftarını hedef almamıştır. Ben şahsım ve program adına yine de özür diliyorum. Ancak bizim dikkat etmek istediğimiz olay Galatasaray taraftarı değil, Manchester’i gözü dönmüş gibi karşılayanlardı.

Yayınlanma Tarihi:10:44,