SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’a verdiği 1 maçlık cezayı Tahkim Kurulu, para cezasına çevirirken, Caner Erkin’in 2 maçlık cezasını da onadı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve Caner Erkin’in Tahkim Kurulu’na yaptığı başvuruların sonucu belli oldu. Kocaman’ın cezası kaldırılırken, Caner Erkin’in 2 maçlık cezası onandı.

Fenerbahçe’nin geçen hafta Eskişehirspor ile oynadığı maçta kırmızı kart gören Caner Erkin, Disiplin Kurulu tarafından 2 maçla cezalandırılmıştı. Teknik Direktör Aykut Kocaman da 1 maç hak mahrumiyeti cezası almıştı. Tahkim Kurulu bugün Fenerbahçe Kulübü’nün yaptığı itirazları görüştü. Yaklaşık 3,5 saat süren toplantıda Caner Erkin’in 2 maçlık cezası onandı. Teknik Direktör Aykut Kocaman’a verilen 1 maçlık ceza ise 50 bin lira para cezasına çevrildi.

Kocaman Sarı-Lacivertli takımın yarın Gençlerbirliği ile oynayacağı maçta takımın başında sahada olacak. Caner Erkin ise Gençlerbirliği ve kupadaki Pendikspor maçlarında forma giyemeyecek.

Yayınlanma Tarihi:10:59,