SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“O an Allah’ın verdiği bir güçle kaleye geçmek istedim ve penaltıyı kurtardım. Koşan, isteyen, pozisyonlara giren ve maçı hak eden bir Galatasaray vardı. O kurtarışı yaptıktan sonra kendime güvenim yerine geldi. Güzel bir galibiyet aldık.

Son saniyeye kadar gözünün içine baktım, emin değildi o anda. Son saniyeye kadar hamle yapmamam ve yere atlamamam penaltıyı kurtarmam da etkili oldu. Taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bugün de yanımızda oldular. Sezona iyi başlamamıştım fiziksel olarak. Taraftar benim yanımdaydı, ben de her gün daha iyiye gittiğimi düşünüyorum.

Taffarel mükemmel bir kişilik, çok iyi bir antrenör oldu. Daha önce Dünya Kupası’nda penaltı kurtarmıştı. Bana yardımı oldu sadece penaltıda değil faul pozisyonunda nerede durmam gerektiğini söyleyerek yardımcı oldu. Çok iyi bir Galatasaray vardı. 10 tane pozisyona girdik ama hiçbirini atamadık. Sonra böyle bir pozisyon oldu, güzel bir kurtarışla Allah bize galibiyeti nasip etti.

Santander’de oynarken, Barcelona maçında kaleye geçmiştim penaltıda. Ronaldinho atmıştı orada. Bu tecrübemi pekiştirmiş oldum.”

İŞTE MELO’NUN MÜTHİŞ KURTARIŞI