SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orduspor maçında galibiyeti getiren genç oyuncunun morali yerine geldi. Başırılı futbolcu, “Burada çok mutluyum. Sadece başarıya odaklandım. Trabzon'da yapacak çok işim var” dedi.

Bordo-mavili takımda Olcan Adın küllerinden doğdu. Özellikle Beşiktaş maçında kaçırdığı gollerin ardından tartışılan ve zaman zaman taraftarların tepkisiyle karşı karşıya gelen genç oyuncu, kadro dışı dahi kalmıştı. Ancak yıldız futbolcu, Orduspor maçında kalitesini ispatladı. Oyuna girdikten sonra Janko'ya asist yapan, ardından da zafer golünü atan Olcan, kesinlikle Trabzon'dan ayrılmak istemediğini ifade etti. Başarılı kanat oyuncusu, uzun yıllar bordo-mavili formaya hizmet etmek istediğini söyledi.

‘BÖYLE ARKADAŞLIK GÖRMEDİM’

Trabzon'da çok mutlu olduğunu söyleyen Olcan, “Buraya gelmekle en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Şehre de alıştım. Evimde, sevdiklerimle mutluyum. Zaten futbolun dili bir. İşinize odaklanıp, beklentilerinizi doğru planlarsanız uyum süreci gibi bir sorun yaşamazsınız” diye konuştu. Takımda son derece iyi bir arkadaşlık ortamı olduğunu işaret eden yıldız futbolcu, “Türk ve yabancı oyuncuların bu kadar iyi kaynaştığı bir takım görmedim. Şimdi amacımız başladığımız seriyi sürdürmek. Zaten taraftarımız da müthiş. Her yerdeler. Bu da ne kadar büyük bir kulüp olduğumuzu gösteriyor” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:07:07,