SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United zaferi Galatasaray Başkanı'nı mest etti. Aysal, Fatih Terim'e “Şampiyonlar Ligi'nde üst tur biletini kap, istediğin futbolcuyu alacağım” dedi

ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞEREFİNE!

Geçen transfer döneminde “çilek” dedikodularıyla çalkalanan ve uzun süre Kaka'nın peşinden koşan Galatasaray, çilek mevsimine yeniden giriyor. Ligde liderliğini sürdüren, Şampiyonlar Ligi'nde ise 5 maç sonunda 7 puanla 2. sırada yer alan Cimbom, bir üst tura çok yakın. Aslan, Braga deplasmanında kazanırsa hedefine ulaşacak.

ÜNAL AYSAL’DAN TERİM’E…

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal, bu konuda Fatih Terim'e güvendiğini her fırsatta dile getirirken, hocası ile yaptığı telefon görüşmesinde, “Şampiyonlar Ligi'nde tur atlarsak istediğin mevkiye istediğin oyuncuyu alacağım. Paraya kıymayacağım. Yeter ki üst tura çıkalım” dedi ve düşünmesi için süre verdi.

HEDEF BREZİLYA PAZARI!

Galatasaray’ın ara transfer döneminde, yoluna Avrupa'da devam etmeyen takımların yıldızlarına ya da Brezilya pazarına öncelik vermesi bekleniyor. Albert Riera'nın sol bekte yükselen formu, Fluminense'den Carlinhos ihtimalinin her geçen gün azalmasına neden oluyor.

Egehan ŞENGÜL/AMK

Yayınlanma Tarihi:06:54,