SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında Akhisar B.’yi evinde 3-1 yenerek liderlik koltuğuna maç fazlasıyla oturan Beşiktaş’ta büyük sevinç yaşanıyor. Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, maç sonunda Beşiktaş’ın futbol ve basketboldaki başarısıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlıların yöneticisi şunları söyledi:

“Basketbolda takımımız son 16’ya kaldı. Futbol takımımız da uzun süreden sonra maç fazlasıyla puan tablosunda en üst sırada. Akhisar puan tablosunda sıkıntı yaşayan bir takım ve her şeylerini ortaya koyacakları belliydi. Takımımız bütün gücüyle ve ruhuyla omuz omuza vererek galibiyet aldı. Çok mutluyuz.”

“Rakiplerimize hoşgörü varken bize tüm cezai kuralların uygulanması çok yanlış.”

“Teknik heyetimizin bize bildirdiği talepler doğrultusunda bazı mevkilere takviye yapacağız, çalışmalarımız devam ediyor. İsmail’in çok morali bozuk, bir an önce toparlayacak inşallah. Futbol parayla değil, sahada aşkla ve cesaretle oynanıyor. Cesaretimiz aşkımız var bunu sahada gösterdiğimiz için mutluyuz.”

“Yaklaşık 20 bin civarı seyirci vardı. Bu takım 20 binden fazla seyirciyi hak ediyor. Daha fazla seyirci ve ilgiyi hak ediyor bu takım.”

Yayınlanma Tarihi:23:09,