SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yıldızı Felipe Melo, Fox Sports Radio’ya açıklamalarda bulundu.

Sao Paolo’dan teklif aldığını; fakat Galatasaray’dan reddedemeyeceği bir teklif adığını söyleyen Brezilyalı, ileride bir gün milli takıma tekrardan çağırılacağına inandığını belirterek “İlk defa çağırıldığımda kimse inanmamıştı. Tanrı bir kapıyı açarsa bunu kimse engelleyemez. Sanırım Brezilya’da yedek kulübesinde oturmayan tek oyuncuydum. Her zaman için hedefim milli takım” ifadelerini kullandı.

Brezilya’ya dönüşü ile ilgili soruları da yanıtlayan Sambacı, “Galatasaray’da kiralık oynuyorum ve ileride ne olacağı benim elimde değil. Burada kalmakta kararlıyım; fakat bu Galatasaray’ın bonservisimi almasına bağlı” diye konuştu.

Alex’in Fenerbahçe’den gidişini “haksızlık” olarak nitelendiren sambacı, onun Türk futbolu ve Fenerbahçe taraftarı için bir idol olduğunu söyledi.

İLK TEBRİK EŞİNDEN

Manu maçında 90 dakika oynayan ve performansıyla ‘eski Melo'yu hatırlatan Brezilyalı'dan mutlusu yok! Melo, TT Arena'dan çıkarken taraftarın ilgisiyle karşılaştı. Melo, ardından soluğu eşi Roberta'nın yanında aldı. Melo'nun 4. çocuğuna hamile olan Roberta da kocasını kutladı.

Yayınlanma Tarihi:16:10,