SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylı futbolcular antrenmanın ilk bölümünde ikili gruplar halinde pas çalışması yaptı.

Antrenmanın ana bölümünde taktik çalışma gerçekleştirildi.

Sarı kırmızılıların sabah antrenmanı soğuma egzersizleriyle son buldu.

Sol ayak bileğinde bağ yaralanması tespit edilen Selçuk İnan tedavisinin ardından salonda çalıştı.

Galatasaray, Sanica Boru Elazığspor karşılaşmasının hazırlıklarını yarın sabah saat 10.30'da yapacağı antrenmanla tamamlayarak öğleden sonra özel bir uçakla Elazığ'a hareket edecek.

GALATASARAY ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Doğan ve Emir Sarıgül ile Profesyonel Futbol A Takımı oyuncuları Emre Çolak ve Sercan Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Validebağı Mustafa Necati Bey Emekli Öğretmenler Huzurevi’nde emekli öğretmenler ile bir araya geldi.

Ziyarete katılan yönetici ve futbolcular emekli öğretmenler ile sohbet edip onlara çeşitli hediyeler takdim etti.

Yönetim Kurulu üyesi Sedat Doğan emekli öğretmenlerin sorunlarına dikkat çekmek istediklerini belirterek “Buraya belki kısa bir ziyaret yaptık ama bizim esas amacımız 500 yıllık bir okuldan doğmuş olan Galatasaray Kulübü’nün öğretmenlerimizin sorunlarına dikkat çekmesidir. Toplumun sizin haklarınızı ödemesi kolay değil. Hocalarımızın ne kadar değerli olduklarını topluma anlatabileceksek eğer biz çok mutlu olacağız” dedi.

Emre Çolak bu ziyaret ile ilgili mutluluğunu dile getirip “Takımın en genç oyuncusuyum. Öğretmenlerin bizim hayatımızdaki yeriniz çok başka. Hepinizin ellerinden öpüyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sercan Yıldırım ise “Burada olduğumuz için heyecan duyuyorum. Lise hayatımı yeni bitirdim. Okul hayatımı çok özlüyorum. Sizlerin hakkınızı asla ödeyemeyiz. Sizleri bir sene boyunca sırtımızda taşısak azdır” diyerek sözlerini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:19:07,