SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Ali Aydınlar TFF Başkanlığından istifa ettiğinden beri hakkında bir sürü iddia ortaya atıldı. Aydınlar uzun bir aradan sonra suskunluğunu bozdu ve SKY360 ‘da yayınlanan programında hakkında merak edilenleri cevapladı.

İşte Aydınlar’ın o açıklamaları…

TFF BAŞKANI OLMASINDA BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN PAYI VAR MI?

Bir takım ricalarla, bir takım taleplerle TFF’nin Başkanı oldum. Böyle bir şey düşünmüyordum. Bırakırken de tamamen kendi irademle bıraktım. Aslında bir gün önce bırakacaktım ama kulüplerden gelen yoğun talep doğrultusunda devam edeyim dedim. Ama o gün akşam bazı TV programlarında yaşanan gelişmeler üzerine o akşam bırakma kararı aldım. Ertesi gün de başkan vekili arkadaşlarımızı toplayarak istifa kararımı hayata geçirdim. Kesinlikle hiç kimseden bu yönde talep gelmedi . Tam aksine bırakmayayım diye beni ikna etmeye çalıştılar.

‘VİCDANIM ÇOK RAHATIM’

Yanlışla hiçbir zaman beraber olmadım ve olmayacağım. Ben açıklama yapacağım ve açıklama yapacağım zamanı bekliyorum. F.Bahçe Türkiye’nin en büyük spor kulübü. Türkiye’nin en sivil toplum örgütü. Ben F.Bahçe’de uzun yıllar yönetim kurulu üyeliği yaptım.  Yıllardır da yönetim kurulunda olmama rağmen dışardan kulübüme hizmet etmeye çalıştım. Kulübümün bana ihtiyacı olursa ben kulübüme her seviyede hizmet etmek için hazırım.