SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak’ın attığı golde adeta havalara uçan, yardımcıları ve futbolcularla kenetlenen Fatih Terim, 1-0 kazanılan Manchester United maçının ardından şunları söyledi: “Manchester'ın her türlü takımını yenmek önemli bir galibiyet. Bizim için en iyi senaryo buydu. Son maçlarda Cluj Manchester'a, biz Braga'ya konuk olacağız. Şu anda sadece 3.'lüğü garantiledik. Benim kenardan gördüğüm müthiş bir oyun oynadık. Gerek özveri, gerek mücadele, gerekse uzun zamandır G.Saray'dan beklenen oyun şeklini ortaya koyduk. Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum ve alınlarından öpüyorum.

Taraftarımızı da sevgiyle anıyorum. Tribünde koreografileriyle şov yaptılar. Sahada da G.Saray şovu seyrettik. Zevkli ve centilmence bir maç oldu. Başkanımız Amiraka'dan seyrediyordu. Ona da sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bir teşekkür de TV başındaki sporseverlere. Bir de böyle yoğun gündemde bizi arayıp başarı dileyen sayın Başbakanımız'a teşekkürler.

‘MELO DAHA DA İYİ OLACAK' Melo ve Amrabat'tan beklenti her zaman fazlaydı. Bugün bunu karşıladılar. Elmander'in fiziği yerine gelecek, Melo daha ideal olacak. Amrabat tabii ki bir tür değişikliğe uğradı. Kendine geldikçe daha iyi olacak.

İkincilik için çok ümitlendik. Bu gruptan çıkmak başarı dedik, çok az kaldı. Futbolun garantisi yok ama Braga'dan da alnımızın akıyla çıkıp turu geçeceğiz. Braga'nın artık herhangi bir iddiası yok. Bizi yenmek için rahat oynayacaklar. Bakalım o zaman ne yapacaklar? Çünkü onlar için defans yapmak hücum etmekten daha kolay. Biz de orada kazanma adına elimizden geleni yapacağız. Kulağımız Manchester'da olacak ama biz yapmamız gerekeni yapacağız.”

 

Yayınlanma Tarihi:00:18,