SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sakatlığını atlatan ve son idmanda takımla çalışan Hamit Altıntop basın toplantısında Fatih Terim'e eşlik etti. Manchester uğuru deneyen ve sakallarını kesen Hamit, “Şampiyonluktan sonra diğer sezon her zaman daha zordur. Rakipler Galatasaray'a karşı daha çok motive. Her şey dört dörtlük olmasa da iyi gidiyoruz. Benim performansım da artacak” dedi. Hamit bugün ilk 11'de sahaya çıkacak.

ASLAN’IN MANU’YA İMHA PLANI HAZIR

Cuma günü Karabükspor'a 3-1 yenilen takımda Manchester United karşısında 4 değişiklik söz konusu. 5 maçtır savunmada Dany ile birlikte görev yapan Cris bugün kulübeye çekiliyor ve Semih ilk 11'e giriyor. Riera sol bekte Hakan Balta'dan, Amrabat sol açıkta Emre Çolak'tan formayı geri alıyor.

Fatih Terim son hamlesini hücum hattına yapacak ve Karabükspor maçında 45 dakika oynayan Elmander ile Manchester'ın karşısına çıkacak. Rakibini ‘tam saha baskı' ile boğmayı düşünen İmparator, İsveçli forvetin yanında Umut'a şans tanıyacak.

YEDEKLERİ BİLE DAHA PAHALI

İngiliz devinin İstanbul'a getirdiği takım kağıt üzerinde Galatasaray'dan kötü olabilir ama bonservis bedelleri tam aksini söylüyor. ‘Transfermarkt'ta yer alan bilgilere göre; Manchester United'ın İstanbul'a gelen 21 oyuncusunun toplam değeri 150 milyon Euro! Galatasaray'ın kadrosuna biçilen değer ise 138 milyon Euro…