SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Derecik Beldesi'nde 5 askerimizin şehit olmasının ardından dün maç öncesi saygı duruşu yapıldı. Taraftarlar bu esnada “Kahrolsun PKK” sesleriyle stadı inletti.

KANSERE KARŞI SAVAŞ

Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmaya iki takım da “Kanseri spor yaparak önleyin” pankartıyla çıktı. Lösemi hastalığıyla mücadele eden çocuklar da futbolcularla birlikte sahaya çıktılar.

HOCALARIN HOCASI TRİBÜNDE

1987-88 sezonunda Beşiktaş'ın başına geçerek 1989-1992 arası 3 şampiyonluk yaşatan Gordon Milne dün tribündeydi. 1987-88 sezonunda Samet Aybaba'yı, 1988'den 1994'e kadar da Mehmet Özdilek'i çalıştıran Gordon Milne'nin tüm yol ve otel masraflarını Mehmet Özdilek karşıladı.

EN ÇOK PARA ÇEBİ’DEN

Beşiktaş Yönetim Kurulu üyelerinin, seçildikleri günden bugüne Beşiktaş'e verdiği borç miktarı haber1903 sitesinde yayınlandı. Buna göre kulübe en çok borç veren yönetici 6.4 milyon TL ile Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi olurken, Çebi'yi 5.7 milyon TL ile Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran takip etti. Başkan Fikret Orman kulübe 4.8 milyon TL vermesi dikkat çekti.

TARAFTARA BİBER GAZI!

Karşılaşmanın başlamasıyla birlikte Beşiktaş seyircisi giriş kapılarını kırarak içeri girdi. Bilet fiyatlarının yüksek oluşunu protesto eden taraftarların kargaşası kısa zamanda polis müdahalesiyle önlenirken, biletleri olmasına rağmen içeri giremeyen Antalya seyircisinin taşkınlığı ise biber gazıylya önlendi!

KARTAL’IN ‘SCOUT’LARI BORDEUX’DA

Fransa’nın köklü ekibi Bordeaux, dün resmi sitesinden ilginç bir açıklama yayınladı. Marsilya'yı ağırlayan Bordeaux, zorlu maçı 7 kulübün yenetek avcılarının izleyeceğini duyurdu. Barcelona'nın yanında Brugge, Saint-Etienne, Troyes, QPR ve Atletico Madrid'in yanında Beşiktaş'ın scoutlarının da iki takım oyuncularını mercek altına alınacağı belirtildi. Beşiktaş yöneticileri, geçtiğimiz haftalarda dünyanın pek çok ülkesinde onlarca maçı izleyedek genç yetenekleri mercek altına alındığını kaydetmişlerdi.