SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-Lacivertli kulüp, Yandex ile Fenerbahçe temalı internet tarayıcısı anlaşması imzaladı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ’ın, www.fbyandex.com.tr işbirliğini ve detaylarını duyurduğu basın toplantısı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleşti.

Bu anlaşma sonunda taraftarlar aradıkları tüm soruların cevaplarını, kendilerine özel hazırlanan www.fbyandex.com.tr web sitesi üzerinden bulabilecekler ve Yandex teknolojileri kendilerine özel hazırlanan “fbyandex.com.tr” uzantılı e-posta adreslerini kullanmaya başlayabilecekler.

İmza töreninde Başkan Aziz Yıldırım kısa bir konuşma yaparak, bu anlaşma için Yandex yetkililerine teşekkür ederken “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Yönetici Talat Yılmaz ise anlaşmanın önemini anlatıp iki büyük markanın birbirlerine değer katacağını söyledi. Aziz Yıldırım ve Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ sözleşmeye imza atıp el sıkışırken, ilk kullanıcı olarak Aziz Yıldırım’ın adına “fbyandex.com.tr” uzantılı e-posta adresi açıldı.