SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pazar akşamı Mersin İdmanyurdu’nu mağlup eden Bursaspor, ara vermeden cumlartesi günü sahasında oynayacağı Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarına başladı.

TOPLANTI YAPTI

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yaptırdığı ;antrenmandan önce futbolcularıyla bir toplantı yaptı. Saha içindeki toplantıda Mersin İdmanyurdu maçı ele alındı. Oyuncularına Mersin İdmanyurdu karşısında aldıkları galibiyet için teşekkür eden Ertuğrul Sağlam, futbolcularından aynı performansı Medical Park Antalyaspor maçında da göstermelerini beklediğini söyledi.

SAĞLAM’A SÜRPRİZ KUTLAMA

Konuşmanın ardından yeşil beyazlı futbolcular, Ertuğrul Sağlam’ın 43’üncü yaş gününü kutladı. Oyuncularıyla tek tek tokalaşan Ertuğrul Sağlam’a Bursaspor’u takip eden basın mensupları da sürpriz yaptı. Kendisi için özel yaptırılan pastanın mumlarını saha kenarında üfleyen Ertuğrul Sağlam, basın mensuplarına da teşekkür etti.

BANGURA VE FORSELL A-2 TAKIMDA

Öte yandan Ertuğrul Sağlam, takımında fazla forma şansı bulamayan Bangura, Forsell, Okan ve Murat Yıldırım’ı Karabükspor ile oynayacakları karşılaşma A-2 takımına gönderdi.