SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de Eskişehirspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmanın yankıları sürüyor! Caner Erkin’in karşılaşmanın 26. dakikasında kırmızı kart görmesiyle tırmanan gerilim Veysel Sarı’nın yaptığı açıklamalar ile yeni bir boyut kazandı.

VEYSEL SARI İTİRAF ETMİŞTİ

Veysel Sarı’nın “Caner Erkin küfür etmedi” açıklamasını yapmasından sonra Caner’in cezasının iptal edilip edilmeyeceği yönündeki soruları gündemi meşgul etmeye başlarken; sarı-lacivertli futbolcunun cezasının iptalinin mümkün olmadığı hakem camiasının kulislerinde konuşulmaya başlandı.

AYDINUS HAKEMLİĞİ BIRAKSIN

Sarı-lacivertli kulübün eski yöneticilerinden olan Murat Özaydınlı, Fırat Aydınus’un düdüğünü asması gerektiğini dile getirirken; taraftarların büyük bir kısmı da Özaydınlı ile aynı görüşte birleşti.

DEMİRÖREN’DEN CEVAP

Fırat Aydınus’un hakemliği bırakması gerektiği görüşünü dile getiren sarı-lacivertli taraftarlara ilk mesaj, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’den geldi.

HAKEMLİĞİNİ Mİ YAKACAĞIZ

TV8’nin sorularını yanıtlayan ve cevapları ekranda yayınlanan Demirören’in, “Fırat Aydınus ile ilgili ne gerekiyorsa o yapılacak. Şu anda hiçbir şey söyleyemem. MHK başkanımız Zekeriya Alp ile konuştum ve kendisi gerekli değerlendirmeleri yapıp bana geri dönecek. Değerlendirmemizi yaparız ve dinlendirilmesi gerekiyorsa dinlendiririz. Başka bir şey olmaz, ne yani hakemliğini mi bitireceğiz” dediği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:13:01,