SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor taraftarları, maçtan önce ve sonra kaleci Volkan Demirel'e küfürlü tezahüratlarda bulundu. Milli kaleci de, bu tepkilere gülerek ve el sallayarak karşılık verdi.

SOYUNMA ODASINDA ‘SICAK SU’ PROBLEMİ

Maçtan ön­ce Fe­ner­bah­çe'nin so­yun­ma oda­sın­da sı­cak su prob­le­mi ya­şan­dı. Sa­rı la­ci­vert­li fut­bol­cu­lar sı­cak su­yun ak­ma­dı­ğı­nı öğ­re­nin­ce İda­ri Me­na­jer Ha­san Çe­tin­ka­ya dev­re­ye gir­di ve stat yet­ki­li­le­ri­ne du­ru­mu ilet­ti. Es­ki­şe­hirs­por ku­lü­bü gö­rev­li­le­ri du­ru­ma he­men mü­da­ha­le ede­rek sı­cak su so­ru­nu­nu çöz­dü ve fut­bol­cu­la­rın maç so­nun­da duş al­ma­la­rı­nı sağ­la­dı.

TOPUZ 5 HAFTA SONRA SAHADA

En son Kasımpaşa ile deplasmanda oynanan maçta forma giyen Mehmet Topuz, 5 hafta sonra takıma döndü. Sakatlığı geçen tecrübeli oyuncu dünkü maçta 18 kişilik kadroya girdi ve ikinci yarıda oynadı.

SEZER HASRET GİDERDİ

Se­zer Öz­türk, es­ki ta­kım ar­ka­daş­la­rıy­la has­ret gi­der­di. Geç­ti­ği­miz haf­ta Or­dus­po­r'­a at­tı­ğı gol­le al­kış­la­nan genç oyun­cu, maç ön­ce­si Es­ki­şe­hir­li fut­bol­cu­lar­la soh­bet et­ti. Oyu­na gi­rin­ce de tri­bün­ler­den tep­ki al­dı.

MILOS KRASIC ÖZEL ANTREMAN YAPTI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ıın formsuzluğu nedeniyle üç haftadır kadroya almadığı Milos Krasic dün tesislerde özel program çerçevesinde çalıştı. Eskişehir maçının kadrosuna alınmayan Özgür Çek ve Serdar Kesimal ile birlikte sabah antrenman yapan Krasic, öğleden sonra ekstra idman yaparak kondisyon depoladı.