SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de 12. hafta mücadelesinde Antalyaspor ile Beşiktaş arasındaki karşılaşmada 8 gol vardı. Beşiktaş karşılaşmayı 5-3 kazanarak önemli bir deplasman galibiyeti elde etti. Maçın ardından Antalyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek yenilen basit gollere dikkat çekti.

Özdilek yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu; “Yediğimiz goller anlamında hatalarımız var. Attıklarımız, atamadıklarımız var. Biz kendi hedeflerimizi yukarıda tutmaya çalışan bir kulübüz. Dışarıda herkes oyun anlamında keyif aldı, biz de keyif aldık ama çok basit goller yedik. Sekiz tane çok net pozisyona girdik, üç tane atabildik. Isaac ve Diarra’nın kaçırdığı çok önemli gol pozisyonları var.

Rakip önde oldu. Hiç yakalayamadık. Keyifli bir maç oldu. Sadece bir maç kaybettik. Alınacak bir galibiyet veya puanlar bizi ilk defa tarihimizde lider duruma getirecekti. Doğru ve pozitif futbol adına oynamaya devam edeceğiz. Son derece mutluyum, kaybettiğimiz için son derece üzgünüm. 4-2 olduğunda da takımımdan umutluydum. Bu tempomuz vardı. Zaman zaman fazla istek, coşku insanı hataya zorluyor…”