SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'de Eskişehirspor maçında Caner Erkin'in gördüğü kırmızı karttan saatler sonra sarı-lacivertli eski yöneticiden büyük bir tepki geldi ve gerekli görüşmelerin yapıldığı vurgulandı.

Fenerbahçe’de Eskişehirspor deplasmanında alınan 1-1’lik beraberlikle birlikte Caner Erkin’in gördüğü kırmızı kartın yankıları devam ediyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesi aracılığıyla henüz olaya karşın bir tepki göstermezken, teknik direktör ve sportif sorumlu Aykut Kocaman’ın maç sonu yaptığı 45 saniyelik açıklama gündeme bomba gibi oturdu.

Sarı-lacivertli taraftarlar yöneticilerinin bu kırmızı kart kararı karşısında sessiz kalmaması konusunda yorumlar yaparken sessizliği ilk bozan isim ise eski yönetici Murat Özaydınlı oldu.

Özaydınlı mikroblog sitesi twitter aracılığıyla ateş püskürdü ve hakem Fırat Aydınus’un düdüğünü asması gerektiğini belirtti. Özaydınlı gündeme dair çok çarpıcı ve sert ifadeler kullandı; Bu arada sadece fırat efendi değil,esas 4.hakem ,caner olayıda,sezer olayıda kör gözlerinin 1 metre önünde oldu.